خشکبار درسینا
خانه / درسینا / بازار میوه عناب خشک درجه یک بیرجند

بازار میوه عناب خشک درجه یک بیرجند

خرید و فروش میوه عناب خشک درجه یک در بازارهای مختلف ایران داغ است و مشتریان می دانند که نوع مرغوب و درجه یک این محصول در شهر بیرجند تولید می شود.
میوه عناب خشک را می توان از محصولاتی به شمار آورد که بیشتر خرید و فروش آن در بازارهای داخل خود ایران صورت گرفته و محصول درجه یک آن که مخصوص بیرجند بوده بیشتر از همه در خود بازار های داخلی به فروش می رسد.
عنابی که در شهرستان بیرجند از باغات آن جمع آوری می گردد بسیار مرغوب و درجه یک بوده ولی باز هم باغداران بعد از اینکه عناب را برداشت می نمایند آن را دست چین نموده و در درجه های مختلف دسته بندی می نمایند.
بازار میوه عناب بیرجند
بازار میوه عناب بیرجند بیشتر از اینکه در خود این شهر رونق داشته باشد در کلان شهر مشهد پر فروش بوده و اکثر مردم ایران که برای زیارت راهی شهر مشهد می شوند برای سوغات از میوه عناب خشک بیرجند که در بازار مشهد به وفور وجود دارد خرید می نمایند.
این میوه خشک کوچک خواص بی نظیر دارویی داشته و از قدیم در کشور ما برای مصارف دارویی دم کرده و یا جوشانده آن را مورد استفاده قرار می دادند.
عناب درجه یک بیرجند بسیار خوش طعم و با رنگ و لعاب بوده و جایگاه بسیار مناسبی در میان انواع مختلف خشکبار ایرانی داشته و آمار فروش آن بسیار خوب و پر رونق می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خشکبار درسینا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09932366318
پست الکترونیکی: dorsina.co121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش اینترنتی آلبالو خشک و آلبالو منجمد مشهد

فروش اینترنتی آلبالو خشک و آلبالو منجمد مشهد توسط سایت درسینا با بهترین کیفیت و …

پاسخی بگذارید