خشکبار درسینا
خانه / درسینا / خرید آنلاین گردو نوک کلاغی درجه یک

خرید آنلاین گردو نوک کلاغی درجه یک

خرید گردو نوک کلاغی در برخی از شهر های ایران بیشتر صورت می پذیرد و مشتریان می توانند نوع درجه یک آن را به صورت آنلاین نیز خریداری نمایند.
گردو از نظر ظاهر، طعم و نوع پوسته چوبی که دارد به نام های مختلفی خوانده می شود. البته گردو هایی که در ایران برداشت می شوند در هر منطقه نامی مخصوص دارند و کشاورزان به نام های محلی از برخی از آنها یاد می کنند.
این گردو به دلیل این که انتهایش شبیه به نوک کلاغ کشیده شده است به این نام معروف می باشد. برخی از این نوع گردو پوسته بسیار محکم و برخی دیگر آن پوست خارجی نازکی تری را دارد و این موضوع به نوع آب و هوای منطقه ای بر می گردد که درخت گردو در آن رشد و نمو می کند.
خرید گردو نوک کلاغی
گردو نوک کلاغی مانند نمونه های دیگر این محصول دارای درجه بندی های مختلفی می باشد اما از آنجا که نوع درجه یک آن دارای مغزی سفید و پر می باشد مشتریان بیشتری را در بازار های ایران دارد.
باید گفت که تهیه این محصول از فروشگاه های آنلاین نیز امکان پذیر است و این امر سبب می شود که مشتریان بیشتری برای خرید این محصول از تمام نقاط کشور اقدام نمایند.
در این مراکز انواع گردو با قیمت های مختلف و درجه بندی های گوناگون عرضه می شود و مشتریان می توانند با درنظر گرفتن خواسته خود برای تهیه این میوه خشک اقدام نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خشکبار درسینا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09932366318
پست الکترونیکی: dorsina.co121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش اینترنتی آلبالو خشک و آلبالو منجمد مشهد

فروش اینترنتی آلبالو خشک و آلبالو منجمد مشهد توسط سایت درسینا با بهترین کیفیت و …

پاسخی بگذارید