خشکبار درسینا
خانه / درسینا / صادرات فندق مرغوب شمال ایران به ترکیه

صادرات فندق مرغوب شمال ایران به ترکیه

فندق مرغوب شمال ایران علاوه بر این که به سراسر شهر های ایران ارسال می گردد برای صادرات به کشور های نظیر ترکیه نیز بسته بندی می شود.
با وجود این که ترکیه خود بزرگترین تولید کننده فندق در جهان محسوب می شود اما باز هم هر ساله درصدی از فندق برداشت شده در ایران به خصوص در نواحی شمال کشور به ترکیه صادر می شود.
فندق برداشت شده در شمال کشور اغلب ریز تر از نمونه های خارجی می باشد اما به دلیل این که طعمی عالی دارد توسط برخی از کشور های همسایه ایران خریداری می شود.
صادرات فندق شمال
این امری طبیعی است که کشور های تولید کننده یک محصول بخواهند از محصولات مشابه تولید شده در کشور های دیگر استفاده کنند. خرید و فروش فندق ایرانی توسط کشور ترکیه و همچنین واردات محصول این کشور به ایران سبب شده تا نرخ های مختلفی در بازار عرضه فندق در ایران و ترکیه ایجاد شود و هر فردی بتواند محصول مورد نیاز خود را از این میوه کوچک خریداری نمایند.
فندق شمال ایران اگر در محیطی مناسب نگه داری شود بسیار مرغوب است و کیفیت بسیار بالایی را دارد و می توان برای صادرات آن بهترین نوع را انتخاب نمود.
فندق شمال بیشتر برای مصرف به شهرهای مختلف ایران ارسال می شود اما به دلیل این که در ایران تولید انبوهی از آن را داریم بخشی هم برای صادرات در نظر گرفته می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خشکبار درسینا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09932366318
پست الکترونیکی: dorsina.co121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش اینترنتی آلبالو خشک و آلبالو منجمد مشهد

فروش اینترنتی آلبالو خشک و آلبالو منجمد مشهد توسط سایت درسینا با بهترین کیفیت و …

پاسخی بگذارید