خشکبار درسینا
خانه / درسینا / صادرات پسته خام خندان سیرجان

صادرات پسته خام خندان سیرجان

پسته خندان خام سیرجان به عنوان یک محصول عالی و بی نظیر در بازارهای ایران شناخته شده است برای همین برای صادرات نیز بسته بندی می شود و به کشور های مختلف ارسال می گردد.
سیرجان یکی از شهرستان های استان کرمان است که در تولید انواع پسته های مرغوب بسیار موفق عمل کرده است و محصولات این استان در دسته محصولات مرغوب ایرانی قرار خواهد گرفت.
پسته بسته به نوع آب و هوا و رقمی که کاشته می شود به صورت باز و یا بسته برداشت می شود که به نوع باز آن پسته خندان گفته می شود. از انواع پسته های سیرجان می توان به پسته اکبری، کله قوچی، فندقی و احمد آقایی اشاره داشت.
صادرات انواع پسته سیرجان
بعد از کرمان و رفسنجان شهر دیگری که می شود بر روی پسته تولید شده آن برای صادارت حساب نمود شهرستان سیرجان هست که پسته خام خندان آن بسیار خوش طعم می باشد.
پسته خام خندان در رقم های مختلفی در شهر سیرجان تولید و برداشت می گردد که بعضی از ارقام آن برای صادرات بسیار مناسب هستند و کشور هایی نظیر عراق از وارد کنندگان اصلی پسته خام خندان ایرانی به شمار می روند که می توان آنرا از پسته هاس شهر رفسنجان هم تامین نمود.
پسته های خام خندان سیرجان از بهترین خشکبار مرغوب ایران به شمار رفته که هر سال بخش قابل توجهی از صادرات کشور را به خود اختصاص داده است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خشکبار درسینا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09932366318
پست الکترونیکی: dorsina.co121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش اینترنتی آلبالو خشک و آلبالو منجمد مشهد

فروش اینترنتی آلبالو خشک و آلبالو منجمد مشهد توسط سایت درسینا با بهترین کیفیت و …

پاسخی بگذارید