خشکبار درسینا
خانه / توت / توت خشک / فروش بهترین توت خشک سفید طرقبه

فروش بهترین توت خشک سفید طرقبه

توت خشک سفید طرقبه جزو بهترین نمونه های این محصول در سراسر کشور محسوب می شود و می توان برای خرید آن با مراکز فروش خشکبار در ارتباط بود.
توت خشک در دسته محصولات صادراتی و گران قیمت خشکبار قرار دارد. البته توت خشک انواع گوناگونی را دارد. برخی از انها به نام توت کردی و نقلی شناخته می شوند اما نوع گران قیمت این محصول با نام توت خشک رسمی در ایران معروف می باشد.
این توت در سه ناحیه مختلف از کشور پرورش می یابد و نوع آب و هوا در بالا بودن کیفیت این محصول تاثیر به سزایی را می گذارد. البته نوع نهال کاشته شده نیز در برداشت محصول عالی نیز موثر است.
توت خشک رسمی در کرج، قم و طرقبه و مناطق اطراف آن رشد می کند که نوع درجه یک آن چندین برابر قیمت توت خشک های رسمی و نقلی به فروش می رسد.
بهترین توت خشک طرقبه
بهترین نوع توت خشک رسمی که در طرقبه تولید می شود به توت خشک سفید معروف می باشد. برخی اوقات دانه های این توت بسیار درشت هستند و برخی اوقات داخل بار دانه های ریز نیز وجود دارد و این بسته به سلیقه مشتری دارد که بار خود را تماما از توت های دانه درشت انتخاب نماید و یا این که درهم سفارش این محصول را بدهد.
مشتریان می توانند برای تهیه توت خشک سفید طرقبه با مراکز فروش خشکبار تماس برقرار نمایند و محصول مورد نیاز خود را از این میوه خشک سفارش دهند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خشکبار درسینا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09932366318
پست الکترونیکی: dorsina.co121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت توت خشک درجه یک

توت خشک درجه یک از کجا خرید نماییم؟

برای بسیاری از افراد این سوال مطرح است که توت خشک درجه 1 را از …

پاسخی بگذارید