خشکبار درسینا
خانه / درسینا / فروش بهترین عناب صادراتی ایران

فروش بهترین عناب صادراتی ایران

آیا می دانید بهترین عناب صادراتی ایران مربوط به کدام شهر می باشد؟ و اینکه هر ساله چه مقدار از حجم فروش را به خود اختصاص می دهد؟
بهترین عناب ایران در استان خراسان جنوبی روییده و شاید به جرات بتوان گفت که این منطقه از ایران تنها خطه ای است که میوه عناب به خوبی در آن به بهره بردای می رسد.
بهترین عناب صادراتی ایران هم مربوط به شهرستان بیرجند که مرکز استان خراسان جنوبی بوده و هر ساله مقادیر بسیاری از این میوه از این شهر به نقاط دیگر ایران و حتی خارج از کشور به فروش می رسد.
عناب را بیشتر به صورت میوه خشک شده ان مورد استفاده قرار می دهند هر چند که در بعضی از نقاط جهان استفاده های دیگری هم از این میوه کوچک می گردد.
فروش عناب ایران
عناب ایران به لحاظ طعم، درشتی و خوشرنگی در بین سایر کشور های جهان شناخته شده و حجم بالای فروش اقلام صادراتی این میوه به کشور های دیگر خود مهر تاییدی بر کیفیت مثال زدنی عناب صادراتی ایران و بهترین بودن آن در برابر سایر همتایانش می باشد.
عناب ایران در زمره بهترین خشکبار جهان بر شمرده شده و حجم بی نظیر فروش را در داخل و خارج از کشور به خود توانسته که اختصاص دهد.
این میوه قرمز رنگ کوچک خواص درمانی زیادی هم داشته که همین امر سبب گردیده که فروش آن به عنوان یک محصول صادراتی ایران حجم وسیعی از صادرات بهترین خشکبار ایران را به خود اختصاص دهد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خشکبار درسینا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09932366318
پست الکترونیکی: dorsina.co121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش اینترنتی آلبالو خشک و آلبالو منجمد مشهد

فروش اینترنتی آلبالو خشک و آلبالو منجمد مشهد توسط سایت درسینا با بهترین کیفیت و …

پاسخی بگذارید