خشکبار درسینا
خانه / درسینا / فروش زرشک تازه خشک شده صادراتی

فروش زرشک تازه خشک شده صادراتی

زرشک تازه خشک شده صادراتی با حجم بالایی به فروش می رسد و می توان این محصول را به صورت فله ای و یا بسته بندی های کوچک با وزن های مشخص در اختیار مصرف کنندگان قرار داد.
زرشک خشک شده که تازه باشد و در دسته محصولات امسالی قرار بگیرد فروش بسیار بالایی را در بازار های ایران خواهد داشت. نود و پنج در صد زرشک تولید شده کشورمان در قائنات پرورش می یابد. کشاوزران این ناحیه این میوه ریز را به طرق مختلفی خشک می کنند که از هر روشی یک نوع محصول با کیفیت های مختلف تهیه می شود.
فروش زرشک صادراتی
در میان انواع زرشک خشک شده که در بازار های کشور یافت می شود زرشک دانه پفکی اغلب گزینه ای است که به عنوان محصولی صادراتی در نظر گرفته می شود.
زرشک خشک شده اگر در محیطی کاملا مناسب نگه داری شود کیفیت خود را تا مدتی حفظ می کند و این موضوع می تواند تاثیر به سزایی را در میزان فروش این محصول داشته باشد.
اغلب مشتریان خارجی در هنگام خرید زرشک خشک شده به تازه بودن و ظاهر آن اهمیت بالایی را می دهند و می توان گفت که زرشک ایران به عنوان یک محصول تک و شناخته شده به بازارهای جهانی ارسال می شود.
مشتریان داخلی و خارجی می توانند این میوه خشک شده را از مراکز عرضه آن به صورت فله ای و یا در بسته بندی های کوچک و در وزن های مختلف خریداری نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خشکبار درسینا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09932366318
پست الکترونیکی: dorsina.co121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش اینترنتی آلبالو خشک و آلبالو منجمد مشهد

فروش اینترنتی آلبالو خشک و آلبالو منجمد مشهد توسط سایت درسینا با بهترین کیفیت و …

پاسخی بگذارید