خشکبار درسینا
خانه / شاتوت / شاتوت تازه / فروش شاه توت تازه درجه یک کیلویی

فروش شاه توت تازه درجه یک کیلویی

آیا شما هم از میوه شاه توت خوشتان آمده و تمایل دارید در فصل برداشت آن این میوه خوشمزه را به صورت تازه، درجه یک و کیلویی خریداری نمایید.
شاه توت از خانواده میوه توت بوده و به خاطر رنگ، طعم و درشت بودنش در میان انواع بی نظیر میوه توت با نام شاه توت در بین همه مردم ایران شناخته می شود.
این میوه دارای رنگ قرمز متمایل به سیاه بوده و تازه آن بسیار آبدار و خوشمزه می باشد.

فروش شاه توت تازه

فروش شاه توت تازه درجه یک

شهر های بسیاری در کشور ما هستند که میوه شاه توت در آن ها رشد و نمو می نماید ولی تنها سه شهر مشهد، قزوین و سنندج هستند که این میوه را می توان به صورت تازه و درجه یک از آنها خریداری نمود.
با شروع فصل برداشت میوه شاه توت باغداران اقدام به فروش شاه توت تازه به صورت تازه، درجه یک و کیلویی می نمایند تا از این راه هم خود به سود خوبی برسند و هم این میوه را با کیفیت مطلوب تری در اختیار خریداران قرار دهند.
علاوه بر باغداران مراکز دیگری هم هستند که این میوه خوشمزه را به صورت عمده و یکجا از باغداران خریداری نموده و پس از بسته بندی آن به صورت کیلویی در اوزان مختلف آن را برای فروش رهسپار بازار عرضه این محصول می نمایند.
اگر شماه هم تمایل به خرید میوه شاه توت تازه، درجه یک و کیلویی دارید و در شهر محل سکونت شما این میوه کوچک و خوشمزه موجود نمی باشد می توانید از طریق سایت های فروش اینترنتی که شاه توت را به صورت تازه عرضه و فروش می نمایند آن را خریداری فرمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خشکبار درسینا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09932366318
پست الکترونیکی: dorsina.co121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش شاه توت تازه

فروش شاه توت سیاه تازه در مشهد

فروش شاه توت سیاه تازه در بازار های مشهد رونق خوبی دارد و مشتریان می …

پاسخی بگذارید