خشکبار درسینا
خانه / درسینا / فروش عمده بادام زمینی بو داده

فروش عمده بادام زمینی بو داده

بادام زمینی بو داده در بین مردم ایران بسیار طرفدار دارد و چند علت سبب فروش عمده این محصول در بازار های مختلف کشورمان شده است.
بادام در کل به سه نوع زمینی، درختی و هندی شناخته می شود که در میان آنها بادام هندی از همه قیمت بالاتر و بادام زمینی قیمت پائین تری دارد.
بادام زمینی بر خلاف بادام هندی و درختی در زیر زمین و در لا به لای ریشه بوته خود رشد می کند برای همین به آن بادام زمینی و به اصطلاح دیگر بادام خاکی می گویند.
فروش عمده بادام زمینی
بادام زمینی در ایران بسیار پر مصرف می باشد و حتی برخی از شرکت های بزرگ این محصول را در حجم های بسیار بالایی خریداری می کنند تا بتوانند از آن کره خوشمزه و مقوی تولید نمایند.
چند علت وجود دارد که سبب شده فروش بادام زمینی در ایرن رونق خوبی داشته باشد.
1. طعم بسیار خوب
2. قیمت مناسب
3. فوائد و خواص فراوان
4. تولید انبوه
این عوامل سبب شده تا اکثر افراد به خصوص در زمان عید نوروز روی به خرید این بادام بیاورند و با مصرف آن از خواص مفید این دانه خوراکی بهرمند شوند. فروش عمده بادام زمینی سبب می شود تا قیمت نهایی برای مشتریان تا درصد چشم گیری کاهش یابد.
از آنجا که مردم ایران علاقه وافری به خوردن آجیل شور دارند خیلی از فروشندگان این محصول را به صورت بو داده و در درجه کیفیت بسیار بالایی به مشتریان خود عرضه می دارند تا بتوانند تمامی ذائقه ها را پوشش دهند و مشتریان بیشتری را به سوی خود جلب کنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خشکبار درسینا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09932366318
پست الکترونیکی: dorsina.co121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش اینترنتی آلبالو خشک و آلبالو منجمد مشهد

فروش اینترنتی آلبالو خشک و آلبالو منجمد مشهد توسط سایت درسینا با بهترین کیفیت و …

پاسخی بگذارید