خشکبار درسینا
خانه / درسینا / فروش عمده پسته فندقی خام درجه یک

فروش عمده پسته فندقی خام درجه یک

فروش عمده پسته فندقی خام درجه یک در برخی ایام بیشتر صورت می پذیرد و خیلی از مشتریان راغب هستند این محصول را در حجم بالایی تهیه نمایند.
پسته فندقی یکی از بهترین نمونه های این میوه ریز است که بیشتر در استان کرمان پرورش می یابد و می توانیم بهترین نمونه های آن را از رفسنجان و سیرجان خریداری کنیم.
پسته فندقی به این دلیل با این نام خوانده می شود که واقعا ریز است و اندازه و شکل ظاهری که دارد اندازه فندق می باشد. این پسته دارای طعمی واقعا عالی است و به دلیل این که ریز می باشد بیشتر برای آجیل خریداری می شود.
خیلی از فروشندگان نیز ترجیح می دهند تعداد دانه های پسته در یک کیلو آجیل بیشتر به چشم مشتریان بیاید برای همین سعی می کنند از پسته فندقی برای مخلوط کردن در آجیل استفاده نمایند.
فروش پسته فندقی درجه یک
پسته فندقی در برخی از ایام و بازه های زمانی مانند نزدیک شدن به ایام عید نوروز و شب چله بیشتر خرید و فروش می شود و خیلی از مشتریان ترجیح می دهند تا پسته ای ریز را خریداری نمایند و معتقد هستند که پسته فندقی از نظر اقتصادی برایشان مقرون به صرفه تر خواهد بود.
پسته فندقی اغلب به صورت خام تهیه می شود و مشتریان ترجیح می دهند تا خودشان این محصول را شور کنند و بو بدهند.
پسته خام فدقی در ایران بیشتر از نوع درجه یک می باشد. یعنی علاوه بر این که طعم خوبی داشته و تازه است به صورت خندان عرضه می شود در غیر این صورت در دسته محصولات درجه یک قرار نمی گیرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خشکبار درسینا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09932366318
پست الکترونیکی: dorsina.co121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش اینترنتی آلبالو خشک و آلبالو منجمد مشهد

فروش اینترنتی آلبالو خشک و آلبالو منجمد مشهد توسط سایت درسینا با بهترین کیفیت و …

پاسخی بگذارید