خشکبار درسینا
خانه / آلبالو / آلبالو خشک / فروش میوه آلبالو مجاری خشک شده

فروش میوه آلبالو مجاری خشک شده

میوه آلبالو مجاری خشک شده به دلیل داشتن کیفیت بالا و گوشت فراوان زیاد سفارش داده می شود و می توان برای خرید این محصول به مراکز عرضه خشکبار مراجعه داشت.
آلبالو در ایران دارای چندین نمونه است که از معروفترین و پر فروش ترین آنها می توان به آلبالو رسمی و مجاری اشاره داشت. آلبالو مجاری درشت تر از آلبالو های رسمی می باشد و دارای رنگی روشن تر است به همین دلیل اغلب تازه آن برای صادرات در نظر گرفته می شود.
این نوع آلبالو زود رس تر از آلبالوی رسمی می باشد برای همین تا رسیدن آلبالوی رسمی تقریبا فصل برداشت این محصول نیز رو به اتمام می رسد.
آلبالو خشک مجاری
آلبالو مجاری به دلیل این که گوشت بیشتر از آلبالوی رسمی دارد به صورت خشک شده نیز تولید می شود. این نوع آلبالو اغلب توسط خریداران مورد فرآوری قرار می گیرد و در شربت خیسانده می شود و به فروش می رسد.
خیلی از شرکت های بزرگ تولید خشکبار نیز این محصول را خریداری می کنند و به طور بسته بندی و در وزن های بسیار پائین در اختیار مشتریان قرار می دهند تا همه بتوانند این میوه خوشمزه و خشک شده را مصرف نمایند.
فروش میوه آلبالو مجاری خشک شده به صورت عمده در برخی از مراکز که به صورت تخصصی در کار عرضه خشکبار فعالیت دارند صورت می پذیرد و مشتریان می توانند برای تهیه نوع کیفیت بالا و درجه یک این محصول به این مراکز مراجعه کنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خشکبار درسینا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09932366318
پست الکترونیکی: dorsina.co121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش اینترنتی آلبالو خشک

فروش اینترنتی آلبالو خشک فله ای

فروش اینترنتی آلبالو خشک فله ای این امکان را برای خریداران فراهم می آورد تا …

پاسخی بگذارید