خشکبار درسینا
خانه / درسینا / قیمت آلو خشک شده بیرجندی در بازار

قیمت آلو خشک شده بیرجندی در بازار

آلو خشک شده بیرجندی یکی از پر فروش ترین نوع این محصول می باشد که در استان خارسان جنوبی می توان نمونه های خوبی از آن را خریداری نمود.
آلو خشک شده تنوع بالایی را دارند و هر منطقه در ایران نوع به خصوصی از این میوه خوشمزه را پرورش می دهد. آلو خشک شده دارای خواص فراونی می باشد و برای استفاده خورشتی و مصرف روزانه تهیه می شود.
یکی از مناطقی که آلو را به صورت خشک شده و در کیفیتی بالا به مشتریان خود عرضه می کنند بیرجند در استان خراسان جنوبی می باشد. این منطقه علاوه براین که زرشک و عناب خوبی دارد میوه هایی نظیر آلو را نیز تولید می کند و خیلی از مشتریان تلاش می کنند تا بتوانند نوع خشک شده و تازه این میوه را از این منطقه خریداری نمایند.
قیمت الو خشک بیرجندی
آلویی که در بیرجند رشد و نمو می کند از نوع بخارایی می باشد. درخت آلو در این شهر در بیشتر در روستاهای آن می روید و بعد از این که تازه ان به حد کافی به بازار عرضه شد مقدار زیادی از ان را برای خشک کردن برداشت می کنند.
در این شهر برای پوست کردن آلو بعد از شستن میوه آنها را در آب گرم خیس کرده و بعد از مدت زمانی معین آنها را از آب خارج می کنند و توسط افراد زیاد مرحله پوست کنی آغاز می شود.
این مرحله بسیار سخت می باشد و باید کسانی که پوست این میوه را جدا می کنند دقت داشته باشند تا گوشت میوه به همراه پوست کنده نشود، در غیر این صورت آلو خشک شده ظاهر زیبایی نخواهد داشت.
قیمت آلو خشک شده بیرجندی در بازار بسته به درشت و ریز بودن این محصول و همچنین کیفیت خشک شدن آن تفاوت دارد و مشتریان می توانند برای اطلاع از نرخ روز این محصول با افراد با تجربه مشورت نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خشکبار درسینا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09932366318
پست الکترونیکی: dorsina.co121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش اینترنتی آلبالو خشک و آلبالو منجمد مشهد

فروش اینترنتی آلبالو خشک و آلبالو منجمد مشهد توسط سایت درسینا با بهترین کیفیت و …

پاسخی بگذارید