خشکبار درسینا
خانه / درسینا / قیمت انواع زرشک درجه یک ایرانی مرغوب

قیمت انواع زرشک درجه یک ایرانی مرغوب

زرشک ایرانی انواع مختلفی دارد اما نوع درجه یک و مرغوب این محصول به دلیل کیفیت بسیار بالایی که دارد قیمت نسبتا بیشتری را نسبت به نمونه های دیگر دارد.
زرشک ایرانی انواع مختلفی دارد و بیشتر کشت این محصول در استان خراسان صورت می پذیرد. زرشک ایرانی بهترین کیفیت را در جهان دارد و بسته به کیفیتی که دارند از قیمت های گوناگونی برخوردار می باشند
انواع زرشک ایرانی
در این نوشتار برای آشنایی با انواع زرشک می توان نام آنها را به اختصار ذکر نمود و بیان نمود که کدام نوع زرشک قیمت بالاتری را به خود اختصاص می دهد.
زرشک بی دانه
زرشک زالزالکی
زرشک دانه اناری
زرشک پفکی
زرشک بی دانه
این نام ها از معروفترین نمونه های زرشک هستند و می توان گفت که در میان آنها زرشک پفکی بیشتر برای صادرات سفارش داده می شود و از قیمت بالاتری نسبت به نمونه های دیگر برخوردار هستند.
یکی از بزرگترین عوامل درخواست مشتریان برای زرشک دانه پفکی در این می باشد که این نمونه مقاوم تر هستند و در برابر آفات و فاسد شدن مقاومت بیشتری را از خود نشان می دهند.
علاوه بر این زرشک دانه پفکی دارای ظاهری بسیار زیبا می باشد و در هنگام طبخ حالت خود را حفظ می کند.
در میان انواع زرشک ایرانیَِ نمونه های بسیار مرغوبی وجود دارد که هر یک با توجه به درجه کیفیتی که دارند دارای قیمتی متفاوت با یکدیگر هستند و این اختلاف نرخ ها سبب می شود تا مشتریان بتوانند با توجه به میزان بودجه اب که دارند برای خرید این محصول اقدام نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجید موشانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09150826243
پست الکترونیکی: dorsina.co121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش انواع آلبالو

فروش انواع آلبالو منجمد مجاری و رسمی

فروش انواع آلبالو منجمد مجاری و رسمی از فروشگاه ای اینترنتی سبب کاهش قیمت آلبالو …

پاسخی بگذارید