خشکبار درسینا
خانه / درسینا / قیمت انواع فندق مرغوب خارجی

قیمت انواع فندق مرغوب خارجی

فندق های خارجی انواع مختلفی دارند که هر کدام از آنها با توجه به کیفیت و مرغوب بودن از قیمت های متنوعی بر خوردار هستند.
کشور ما با توجه به اینکه یکی از مناطقی است که سالانه مقادیر زیادی فتدق در آن کشت و برداشت می شود باز هم برای تامین نیاز کسری خود یکی از وارد کنندگان فندق های مرغوب خارجی به شمار می رود.
عمده فندق جهان در کشور ترکیه و گرجستان به بهره بردای و تولید می رسد و این دو کشور به خصوص ترکیه بخش اعظمی از فندق دنیا را تولید می نمایند.
عمده فندق های خارجی مرغوب از ترکیه به کشور ما وارد گردیده که خود آنها با توجه به نوع ارسال که زمینی و هوایی بوده و هزینه های گمرک و دیگر مسایل از قیمت های بسیار متنوعی برخوردار هستند.
انواع فندق خارجی
انواع فندق های خارجی که در بازار ایران موجود هستند به ترتیب از کشور های ترکیه، گرجستان و آذربایجان وارد کشور ما می شوند که هر کدام از آنها با توجه به مرغوب بودن و بعد مسافت و هزینه های جانبی دیگری که به آنها تحمیل می شود تا به کشور ما وارد گردند قیمت های متفاوتی دارند.
به گفته اکثر کارشناسان در میان انواع فندق های خارجی که در بازار ایران پیدا می شوند فندق های ترکیه از سایرین مرغوب تر بوده و از نظر قیمت هم از سایر همتایان خود با قیمت بالاتری داد و ستد می شود.
کشور ترکیه با توجه به اینکه نوع مرغوبی از فندق را برداشت می کند سالانه توانسته به فروش بسیار بالایی از این محصول دست پیدا کرده و سود ارزی سر شاری را به تجار و بازرگانان خود هدیه دهد.
برای اینکه با قیمت دقیق و به روز انواع مرغوب فندق خارجی آشنا شوید می توانید به سایت های معتبر در زمینه داد و ستد این محصول مراجعه کرده و از قیمت های دقیق آن اطلاع به دست آورید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجید موشانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09150826243
پست الکترونیکی: dorsina.co121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش انواع آلبالو

فروش انواع آلبالو منجمد مجاری و رسمی

فروش انواع آلبالو منجمد مجاری و رسمی از فروشگاه ای اینترنتی سبب کاهش قیمت آلبالو …

پاسخی بگذارید