خشکبار درسینا
خانه / درسینا / قیمت بادام درختی خام مامایی

قیمت بادام درختی خام مامایی

بادام درختی خام انواع مختلفی دارد که یک نوع آن به نام مامایی معروف می باشد و خریداران می توانند برای تهیه این محصول و کسب اطلاع از قیمت آن با مراکز فروش آن در ارتباط باشند.
بادام درختی با توجه به ویژگی های منحصر به فردی که دارد دارای سه نوع می باشد. مامایی، پوست کاغذی و سنگی که هر یک مصرف مخصوص به خود را دارند.
بادام مامایی بیشتر برای صادرات بسته بندی می گردد. از مهم ترین ویژگی های این بادام می توان به پوست محکم و مغز ترد و خوشمزه آن اشاره داشت.
میوه این نوع بادام زود رس می باشد و در برابر آفات مقاومت بسیار بالایی از خود نشان می دهد.
قیمت بادام مامایی
بادام مامایی به دلیل این که کیفیت بسیار بالایی دارد در دسته محصولات صادراتی ایران قرار می گیرد و از قیمت بالاتری نسبت به بادام سنگی و پوست کاغذی برخوردار است.
خیلی از مشتریان داخلی و خارجی این نوع بادام را بیشتر به صورت خام خریداری می کنند تا بتوانند برای مصارف بیشتری از آن بهره ببرند برای همین آگاهی از قیمت آن برای این افراد از درجه اهمیت بالایی برخوردار می باشد.
بادام درختی خام مامایی برای تقویت حافظه و رشد استخوان در کودکان بسیار مناسب می باشد برای همین اغلب پزشکان استفاده از آن برای افراد در سنین مختلف توصیه می کنند.
از زمانی که افراد مختلف پی به خواص بی نظیر بادام برده اند خرید و فروش این محصول رونق بهتری یافته است و همه سعی می کننئ تا به صورت روزانه از این میوه خشک و خوشمزه استفاده نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خشکبار درسینا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09932366318
پست الکترونیکی: dorsina.co121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش اینترنتی آلبالو خشک و آلبالو منجمد مشهد

فروش اینترنتی آلبالو خشک و آلبالو منجمد مشهد توسط سایت درسینا با بهترین کیفیت و …

پاسخی بگذارید