خشکبار درسینا
خانه / درسینا / قیمت بادام زمینی بو داده پوست دار

قیمت بادام زمینی بو داده پوست دار

بادام زمینی گونه ای متفاوت از بادام بوده که قیمت بو داده پوست دار آن در بازار با توجه به نوع بسته بندی آن متغیر می باشد.
بادام زمینی یکی از تنقلات خوشمزه و با کیفیت است که بسیار از طرف خانواده ها مورد توجه قرار گرفته و آنها دوست دارند تا به عنوان یک دانه مغذی آن را مورد استفاده قرار دهند.
قیمت بادام زمینی
بادام زمینی را می توان در انواع مختلفی در بازار مشاهده نموده و با قیمت های گوناگونی خرید نمود.
انواع بادام زمینی موجود به دو دسته عمده تقسیم می شوند: خام و بو داده که خود بادام زمینی بو داده را می توان به دو دسته پوست دار و بدون پوست تقسیم نمود.
بادام زمینی بو داده پوست دار هم به شکل فله ای و هم به صورت بسته بندی شده در بازار قابل دسترسی بوده که هر کدام قیمت های خاص خود را دارا هستند.
شرکت های مختلفی هستند که دانه بادام زمینی را به صورت عمده خریداری نموده و آنرا با روش های خاص خود بو داده و در بسته بندی های شیک و وزن های مختلف با قیمت های متفاوت در اختیار خریداران قرار می دهند که شرکت مزمز معروف ترین مثال بارز و مشخص در این زمینه می باشد.
بادام زمینی بو داده پوست دار را می توان به شکل فله ای از مراکز عمده فروش خشکبار با قیمت مناسب خریداری نمود و یا اینکه آن را به صورت بسته بندی و شیک از همه فروشگاه های عرضه مواد غذایی در سطح کشور تهیه فرمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خشکبار درسینا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09932366318
پست الکترونیکی: dorsina.co121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش اینترنتی آلبالو خشک و آلبالو منجمد مشهد

فروش اینترنتی آلبالو خشک و آلبالو منجمد مشهد توسط سایت درسینا با بهترین کیفیت و …

پاسخی بگذارید