خشکبار درسینا
خانه / آلبالو / قیمت بهترین میوه آلبالو درشت ایران

قیمت بهترین میوه آلبالو درشت ایران

ایران از تولید کنندگان انواع میوه آلبالو است که این محصول را در قیمت مناسب برای بازار داخلی و صادرات عرضه می دارد که در این خصوص نوع درشت آلبالو جزو بهترین ها برای فروش محسوب می شود.
میوه آلبالو علاوه بر اینکه بومی همه مناطق ایران می باشد نوع پیوندی آن هم که با نام مجاری شناخته می شود نیز بسیار پر طرفدار است.
قیمت بهترین آلبالو در ایران به موارد مختلفی منوط می باشد که درشت، ریزی، ترش بودن و رنگ در آن تاثیر به سزایی دارد.
انواع میوه آلبالو
میوه آلبالو در دو نوع رسمی و پیوندی در ایران توسط باغداران کشت و برداشت می شود که هر کدام از آنها با توجه به خصوصیات منحصر به فرد خود دارای قیمت متفاوتی هستند.
ایران به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان آلبالو در جهان شناخته شده که انواع این میوه را به صورت خشک و تازه برای فروش داخلی و صادرات در باغات فراوان خود مورد کشت قرار می دهد.
مشخصات بهترین میوه آلبالو
بهترین میوه آلبالو دارای مشخصات خاصی می باشد که با کمی دقت می توان به راحتی آن را تشخیص داد.
در مورد بهترین آلبالو های پیوندی هر چه این میوه درشت تر و خوشرنگ تر باشد از جایگاه بهتری برخوردار بوده و در بازار به آسانی به فروش می رسد.
ولی بهترین آلبالوی رسمی به گونه ای اطلاق می شود که ترش تر باشد تا بتوانند از آن در کارخانه های بستنی سازی، مربا و کمپوت سازی استفاده کنند.
قیمت بهترین میوه آلبالو بستگی به شرایط خاصی دارد. در ایران در ابتدای فصل که به آن نوبرانه گفته می شود و در انتهای فصل قیمت ها بالا بوده و در میانه فصل انواع آلبالو چه درشت و چه ریز و ترش آن، از قیمت مناسب تری برخوردار خواهند بود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خشکبار درسینا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09932366318
پست الکترونیکی: dorsina.co121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش آلبالو تازه با بسته بندی صادراتی

فروش آلبالو تازه با بسته بندی صادراتی در مرکز خشکبار درسینا صورت می گیرد. مشتریان …

پاسخی بگذارید