خشکبار درسینا
خانه / آلبالو / آلبالو فراوری شده / قیمت روز آلبالو فراوری شده تازه

قیمت روز آلبالو فراوری شده تازه

آلبالو فرآوری شده در ایران بسیار طرفدار دارد و مشتریان زیادی تمایل دارند از قیمت روز این محصول و نحوه خرید آن از مراکز مختلف آگاهی لازم را به دست آورند.
آلبالو فرآوری شده داری طعمی ملس و گاه ترش مزه می باشد و این نوع خوردنی با ذائقه بیشتر مردم ایران به ویژه کودکان و بانوان سازگاری دارد. در تهیه این محصول، آلبالو خشک مورد استفاده قرار می گیرد و بعد از اضافه نمودن مواد افزودنی خوراکی و شربتی خوشمزه این محصول برای فروش آماده می گردد.
قیمت آلبالو فرآوری شده
خیلی از مشتریان و مراکز عرضه خشکبار تمایل دارند تا این محصول را نیز در کنار بقیه کالاهایی که برای فروش به مشتریان خود عرضه می دارند تهیه کنند. اغلب آلبالو فرآوری شده با هسته تهیه می شود اما نوع بدون هسته آن نیز در برخی از مراکز به مشتریان ارایه می شود.
آلبالو خشکی که برای فرآوری در نظر گرفته می شود باید حتما تازه باشد. قیمت روز این محصول بسته به قیمت آلبالو خشک و مواد خوراکی که به آن افزوده می شود بر می گردد و مشتریان می توانند برای با خبر شدن از نرخ جدید این خوراکی خوشمزه، با مراکز عرضه آن در ارتباط باشند.
اغلب این محصول در سطل های پنج کیلویی به مشتریان عرضه می شود تا استفاده از آن راحت باشد و ارسال آن با توجه به درخواست مشتری از طریق هوایی و یا ارسال با باربری انجام می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خشکبار درسینا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09932366318
پست الکترونیکی: dorsina.co121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید آلبالو فرآوری

خرید بهترین آلبالو خشک فرآوری بسته بندی

آلبالو خشک فرآوری را با بهترین کیفیت و به صورت بسته بندی در وزن های …

پاسخی بگذارید