خشکبار درسینا
خانه / درسینا / قیمت عمده کشمش آفتابی کیلویی

قیمت عمده کشمش آفتابی کیلویی

کشمش آفتابی وقتی به صورت عمده و کیلویی خرید و فروش شود از قیمت بهتری برخوردار است و اغلب خرده فروشان و مشتریان سعی می کنند تا این محصول را با قیمت خوبی خریداری نمایند.
وقتی صحبت از کشمش آفتابی به میان می آید افراد ناخواسته به یاد روش خشک کردن سنتی میوه انگور می افتند. در این مدل باغداران انگور را بر روی سطحی مناسب و بعضا توری پهن می کنند تا دانه های انگور زیر نور مستقیم آفتاب خشک شوند.

فروش کشمش آفتابی

در گذشته های دور فقط از این روش برای خشک کردن انواع میوه استفاده می کردند. کشمش هایی که در این روش خشک می شوند رنگی تیره تر دارند و از املاح بیشتری برخوردار هستند و مصرف آن در جبران فقر آهن بسیار تاثیر گذار خواهد بود.

فروش کشمش آفتابی

قیمت کشمش آفتابی

کشمش آفتابی بیشترین تولید را در شهر کاشمر خواهد داشت و اغلب این محصول به صورت کیلویی و عمده توسط خرده فروشان و مشتریان خریداری می شود.
کشمش آفتابی بسته به نوع انگور، انواع گوناگونی را دارد و مشتریان در هنگام خرید اغلب کشمش قلمی را سفارش می دهند اما نمونه های دیگر کشمش آفتابی نیز در بازار موجود می باشد.

فروش کشمش آفتابی

مسلما تهیه کشمش به صورت عمده سبب می شود که قیمت ها تا حدی افت پیدا کنند و هر چه میزان سفارش مشتریان در حجم بالاتری باشد این روند بیشتر اتفاق خواهد افتاد.

فروش کشمش آفتابی

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجید موشانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09150826243
پست الکترونیکی: dorsina.co121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش انواع آلبالو

فروش انواع آلبالو منجمد مجاری و رسمی

فروش انواع آلبالو منجمد مجاری و رسمی از فروشگاه ای اینترنتی سبب کاهش قیمت آلبالو …

پاسخی بگذارید