خشکبار درسینا
خانه / درسینا / قیمت پسته بو داده بسته بندی

قیمت پسته بو داده بسته بندی

پسته بو داده به صورت بسته بندی و تحت برند های مختلفی عرضه می شود و می توان آنها را با توجه به وزنی که دارند با قیمت های مختلفی تهیه نمود.
پسته نه تنها در ایران بلکه در تمامی کشور های جهان دارای طرفدارن بسیاری می باشد به خصوص اگر به صورت بو داده عرضه شود. پسته بو داده به روش های جدید و سنتی تهیه می شود و می توان آن را در طعم های مختلفی مانند نمکی، آبلیمو و زعفرانی خریداری کرد.
پسته بو داده بسته بندی
برند های بسیاری در ایران وجود دارند که پسته را به صورت بسته بندی و در وزن های مختلفی عرضه می کنند. پسته های بسته بندی در محیطی کاملا بهداشتی و استاندارد تولید می شوند برای همین خیلی از مشتریان خارجی خرید پسته های بو داده بسته بندی را به پسته های فله ای ترجیح می دهند.
قیمت پسته بو داده بسته بندی بسته به نام برند، نوع پسته و وزنی که دارد با هم متفاوت می باشد. در این صورت مشتریان می توانند با توجه به هزینه ای که دارند محصول مورد نیاز خود را تهیه نمایند.
پسته های بو داده بسته بندی اغلب در وزن های بسیار پائین فروش بالایی را خواهند داشت و می توان آنها را در مراکز گوناگونی مانند فرودگاه ها و پاساژهای بزرگ و دکه های کوچک مشاهده نمود.
بسته بندی پسته تنوع بالایی را دارد و می توان نمونه های بسیار شیکی از آن را در بازار خرید و فروش این محصول تهیه نمود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خشکبار درسینا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09932366318
پست الکترونیکی: dorsina.co121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش اینترنتی آلبالو خشک و آلبالو منجمد مشهد

فروش اینترنتی آلبالو خشک و آلبالو منجمد مشهد توسط سایت درسینا با بهترین کیفیت و …

پاسخی بگذارید