خشکبار درسینا
خانه / درسینا / مرکز فروش فندق سفید تازه خارجی

مرکز فروش فندق سفید تازه خارجی

فندق سفید تازه خارجی از کشور هایی نظیر ترکیه وارد ایران می شود و در مرکز فروش و عرضه انواع خشکبار به مشتریان این محصول خاص عرضه می گردد.
فندق سفید به میوه پوست کنده فندق گفته می شود که پوسته چوبی و پوسته قهوه ای رنگ نازک روی مغز آن توسط شیوه خاصی گرفته می شود و به همین علت به نام فندق سفید شناخته می شود.
فندق سفید اغلب توسط برخی از مراکز خاص و شرکت های شکلات سازی خریداری می شود اما برخی از افراد هم برای مصرف روزانه خود این محصول را تهیه می نمایند.
مرکز فروش فندق سفید
این نوع فندق باید حتما تازه باشد تا طعم خوبی را داشته باشد چون مهمترین محافظ و نگهدارند مزه آن که پوست می باشد از آن برداشته شده است.
اغلب این محصول از کشور هایی نظیر ترکیه و گرجستان وارد ایران می شود و محصولی وارداتی و خارجی محسوب می شود. وارداتی بودن در کنار پوست کنده شده فندق سفید سبب گردیده تا این محصول قیمت به نسبت بالایی داشته باشد.
در مرکز فروش و عرضه انواع خشکبار می توان این محصول خاص را سفارش داد و خریداری نمود. فندق سفید خارجی باید حتما قبل از خرید مورد امتحان قرار بگیرد تا طعم خود را از دست نداده باشد و در دسته محصولات مرغوب قرار بگیرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خشکبار درسینا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09932366318
پست الکترونیکی: dorsina.co121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش اینترنتی آلبالو خشک و آلبالو منجمد مشهد

فروش اینترنتی آلبالو خشک و آلبالو منجمد مشهد توسط سایت درسینا با بهترین کیفیت و …

پاسخی بگذارید